Pension Euro, Jablonec nad Nisou

| Středisko: Jablonec nad Nisou

Pension Euro se nachází v klidném prostředí, 5 km od centra Jablonce nad Nisou, a nabízí vířivku a zahradu s grilem. K dispozici je snídaně a v celém penzionu je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. V některých je kuchyň nebo kuchyňský kout.

Hosté hotelu Pension Euro mohou relaxovat ve společenské místnosti s krbem, posezením a TV.

Na autobusovou zastávku dojdete během 2 minut. Restaurace se nachází 1,2 km a a obchod s potravinami 2 km od penzionu. Rozhledna Horní Černá Studnice je 2 km vzdálená a vodní nádrž zase 4,5 km. Kyvadlová doprava je k dispozici na požádání.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Euro:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Aktivity Lyžování, Vířivka, Společenské prostory, Pronájem aut, Turistické informace, Individuální přihlášení/odhlášení, Kyvadlová doprava (za příplatek), Doprava na letiště (za poplatek), Společenská místnost, Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Euro

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jablonec nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Euro