Penzion – Apartman CZ, Jablonec nad Nisou

| Středisko: Jablonec nad Nisou

Tento hotel se nachází v severních Čechách v blízkosti vodní nádrže na řece Nise v Jablonci nad Nisou. Penzion nabízí ubytování s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a lednicí. K dispozici je bezplatné hlídané parkoviště.

Penzion – Apartman CZ má také Pizza & Restaurant s terasou. V neformální atmosféře se podávají různé pizzy a denní menu .

V penzionu je hřiště pro děti a prádelna. Penzion-Apartman zajišťuje přepravu na letiště v Ruzyni.

Pokoje se zakřivenými stěnami jsou zařízené ve veselých barvách a moderním nábytkem. V apartmánech je kuchyň a jídelní část. Ve všech vykachlíčkovaných koupelnách v Apartman CZ najdete fén a toaletní potřeby.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion – Apartman CZ:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Rybaření, Masáže, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Potápění, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Doprava na letiště, Služba praní, Čištění oděvů, Svatební apartmá, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion – Apartman CZ

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jablonec nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion – Apartman CZ