Penzion Pokorny, Jablonec nad Nisou

| Středisko: Jablonec nad Nisou

Penzion Pokorný se nachází jen 5 minut chůze od přehrady Mšeno a centra Jablonce nad Nisou. Nabízí bezplatné garážové nebo venkovní parkování a zahradu s trampolínou a houpačkou.

Ve všech pokojích najdete posezení, satelitní TV, lednici a koupelnu. Většina z nich má také bezplatné Wi-Fi. Penzion Pokorný má sdílenou kuchyň a hostům je ve společných prostorách k dispozici i bezplatné Wi-Fi.

Obchody a restaurace jsou od penzionu zhruba 250 metrů daleko. Penzion stojí 600 metrů od autobusového nádraží a 1,5 km od vlakového nádraží. Nejbližší lyžařský areál leží ve vzdálenosti 5 km, ZOO a aquapark jsou 10 km daleko.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Pokorny:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Snídaně do pokoje, Společenské prostory, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Pokorny

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jablonec nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Pokorny