Apartmány Solaris, Janov nad Nisou

| Středisko: Janov nad Nisou

Apartmány Solaris jsou obklopeny zahradou a nacházejí se 400 metrů od centra Janova nad Nisou a obchodu s potravinami. Ve společných prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k internetu.

Všechny apartmány jsou prostorné a na zařízení jejich interiéru byly použity materiály jako je dřevo, kov a kámen. Mají kuchyňský kout s chladničkou a mikrovlnnou troubou a koupelnu se sprchovým koutem a toaletními potřebami.

Děti si mohou hrát na hřišti v zahradě se skluzavkou, houpačkami, pískovištěm a lezeckou stěnou. Na místě je k dispozici úložný prostor pro lyže, kola a kočárky.

Apartmány Solaris stojí nedaleko celoročně otevřené bobové dráhy. Vyzkoušet si hosté mohou také lezeckou stěnu v aréně Makak v Jablonci nad Nisou. Akvapark a zoo v Liberci jsou 13 km daleko.

V lyžařském středisku Hrabětice s běžeckými tratěmi a sjezdovkami, kam je to 1 km daleko, si přijdou na své děti i pokročilí lyžaři. Lyžařský areál Bedřichov je od apartmánů Solaris 4 km daleko a Tanvaldský Špičák a Ještěd jsou 30 minut jízdy daleko.

V letním období se hosté mohou opalovat u přehrady Mšeno v Jablonci nad Nisou, která je vhodná ke koupání. V okolí apartmánů Solaris jsou také další malá venkovní koupaliště. Kolem apartmánů Solaris vedou cyklistické a turistické trasy.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmány Solaris:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Bar, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Solaris

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janov nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Solaris