Chata Slovanka, Janov nad Nisou

| Středisko: Janov nad Nisou

Chata Slovanka stojí uprostřed lesa v Janově nad Nisou – Hraběticích, 200 metrů od lyžařského areálu Severák a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zahradu s grilem a sezónní venkovní bazén. K dispozici je také soukromé parkoviště.

Chata má jednoduše zařízené pokoje se společnou koupelnou. Hosté si mohou každý den vychutnat snídani nebo povečeřet v hotelové restauraci, která podává tradiční českou kuchyni.

Mezi oblíbené aktivity v této oblasti patří pěší turistika, cyklistika a lyžování. V okolí je také množství běžkařských stop. Sauna a masáže jsou k dispozici na požádání.

Rozhledna Slovanka se nachází pouhých 100 metrů od hotelu. Autobusová zastávka, ze které jezdí spoje do Hrabětic – Arniky, je vzdálena 8 minut chůze.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Slovanka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Aktivity Sauna, Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Služba praní, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Slovanka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janov nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Slovanka