Hotel Epocha, Janov nad Nisou

| Středisko: Janov nad Nisou

Hotel Epocha v blízkosti Jizerských hor nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV a místní delikatesy ve své restauraci. Stojí 4 km od Jablonce nad Nisou.

Všechny pokoje jsou upraveny v minimalistickém stylu a je v nich koupelna s toaletními potřebami a minibar. Některé pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s úložným prostorem.

Hosté mohou využívat plně vybavenou společnou kuchyň.

V restauraci hotelu Epocha se podává evropská a mezinárodní kuchyně.

Z hotelu dojedete za 10 minut na Mírové náměstí. Obchody a kavárny v centru města Jablonec nad Nisou najdete 4 km odsud.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Epocha:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Denní tisk, Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Pokojová služba, Společenské prostory, Doprava na letiště, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Svatební apartmá, Směnárna, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Epocha

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janov nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Epocha