Penzion Na Rozcestí, Janov nad Nisou

| Středisko: Janov nad Nisou

Penzion Na Rozcestí se nachází v obci Janov nad Nisou, pouhých 1,5 km od lyžařského střediska Bedřichov, a nabízí vlastní restauraci a v létě také příjemný bazén.

Penzion Na Rozcestí poskytuje pokoje, jejichž standardní součástí je bezplatné Wi-Fi a TV. Najdete v nich také koupelnu a psací stůl.

Přímo v penzionu si lze pronajmout jízdní kola a nedaleko budovy najdete bobovou dráhu. V blízkosti vede také Jizerská magistrála s celkem 50 km cyklistických stezek. Penzion Na Rozcestí zajišťuje i návštěvu sklárny v Janově.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Na Rozcestí:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Denní tisk, Rybaření, Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Obědové balíčky, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Na Rozcestí

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janov nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Na Rozcestí