Cerna Bouda, Janské Lázně

| Středisko: Janské Lázně

Hotel Černá Bouda se nachází v Krkonoších na Černé Hoře, v oblíbené rozlehlé lyžařské oblasti. Hned vedle hotelu najdete jeho soukromý vlek.

Všech 48 pokojů jsou vybaveno koupelnou se sprchou/WC a TV se satelitním příjmem.

Hotel Černá Bouda nabízí dětský koutek a půjčovnu lyží.

V restauraci se podávají bohaté snídaně, stejně jako česká i mezinárodní kuchyně. K dispozici je také samoobslužná restaurace a venkovní sněžný bar.

Odvoz zavazadel sněžným skútrem od horní stanice lanovky se nabízí zdarma. K dispozici je rovněž doprava taxíkem v podobě sněžného skútru z Janských Lázní do hotelu, který se nachází v nadmořské výšce 1260 metrů.

V místě najdete i klub s diskotékou a konferenční místnost.

Detailní informace a rezervace pokojů - Cerna Bouda:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Herna, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Business centrum, Směnárna, Obchod se suvenýry, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Soukromé parkování je možné za 3 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Cerna Bouda

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janské Lázně a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Cerna Bouda