Hotel Arnika, Janské Lázně

| Středisko: Janské Lázně

Hotel Arnika se nachází v malém lázeňském městečku Janské Lázně, 5 minut pěšky od centra města a lázeňské kolonády a 400 metrů od lyžařského areálu Černá Hora. Hotel je zařízen vířivkou a infračervenou kabinou.

Všechny pokoje jsou jednoduše zařízené a mají satelitní TV. Pro každý pokoj je k dispozici soukromá lyžárna. K dispozici jsou i bezbariérové pokoje.

V restauraci se každé ráno podává snídaně formou bufetu. Hosté mohou také relaxovat na terase s výhledem na město.

Před Arnikou zastavuje skibus jezdící do areálu Černá Hora, který nabízejí možnosti pro alpské a běžecké lyžování. Jen 100 metrů od hotelu se nachází aquapark Janské Lázně s bazény, termálními lázněmi a saunami. Golfové hřiště Golf Club Mladé Buky je 8 km odtud. Za příplatek mohou hosté využít také hotelové parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Arnika:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Fax/Kopírka, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Soukromé parkování je možné za případný poplatek v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Arnika

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janské Lázně a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Arnika