Penzion Adelka, Janské Lázně

| Středisko: Janské Lázně

Penzion Adélka se nachází 300 metrů od spodní stanice lanovky v lyžařském areálu Černá hora. Nabízí pokoje ve venkovském stylu s dřevěným nábytkem, satelitní TV a CD přehrávačem.

Najdete zde bezplatné Wi-Fi, vyhřívaný venkovní bazén a saunu. Penzion Adélka svým hostům nabízí také možnost využívat zařízení pro grilování, stejně jako hřiště pro děti. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště.

Svůj den mohou hosté zahájit snídaní formou bufetu v útulné restauraci.

Celé přízemí penzionu je bezbariérové.

Hosté si mohou zapůjčit horská kola (zdarma), lyžařské vybavení nebo in-line brusle.

Penzion Adélka je 10 minut pěší chůze od centra Janských Lázní a místního lázeňského centra, které nabízí řadu wellness procedur.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Adelka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Venkovní bazén, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Denní tisk, Sauna, Lyžování, Herna, Solárium, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jízdní kola (zdarma), Jídlo a pití Bar, Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Doprava na letiště, Směnárna, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Adelka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janské Lázně a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Adelka