Penzion Flora, Janské Lázně

| Středisko: Janské Lázně

Penzion Flora je tradiční penzion v samém srdci Janských Lázní, pouhých 200 metrů od lyžařského areálu Černá Hora. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a v celém penzionu je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Tato elegantní dobová stavba ze dřeva je zařízená v jednoduchém horském stylu. Všechny pokoje jsou částečně obložené dřevem a mají vlastní koupelnu. Mnoho pokojů má panoramatický výhled na hory.

Společné prostory v penzionu Flora zahrnují bar a restauraci s tradiční českou kuchyní. Můžete si zde objednat placené masáže.
Lázeňský komplex s bazénem najdete jen 300 metrů odtud. Obchody jsou vzdálené 1 km.

Na lázeňskou promenádu v Janských Lázních je to jen pár kroků a autobusová zastávka Janské Lázně, Kolonáda se nachází ve vzdálenosti 500 metrů. Trutnov leží 15 km daleko. Hotelové parkoviště je zdarma.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Flora:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Masáže, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Flora

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janské Lázně a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Flora