Hotel Filip, Jičín

| Středisko: Jičín

Tento moderní hotel je obklopený lesnatými kopci i otevřenou zemědělskou krajinou. Nachází se 2 km od historického centra Jičína. V hotelu je wellness centrum, restaurace a možnosti pro řadu sportovních aktivit.

Hotel Filip nabízí tiché a prostorné pokoje s minibarem a koupelnou s fénem. Ve všech pokojích je satelitní TV a bezplatné Wi-Fi.

Ve wellness centru můžete relaxovat v sauně nebo ve vířivce, dopřát si můžete i několik lázeňských procedur, včetně termální lázně, tělových zábalů a masáží.

Wellness centrum zahrnuje také fitness centrum vybavené stroji značky Power Plate.

Filip Hotel nabízí ve stylové restauraci tradiční pokrmy české kuchyně a vybraná moravská vína. K dispozici je také venkovní terasa, na které se můžete kochat pohledem do okolní krajiny.

Hotel organizuje několik outdoorových a sportovních aktivit, které zahrnují jízdu na koni, cykloturistiku, pěší turistiku nebo golfový simulátor. Můžete navštívit také nedaleké Prachovské skály, 4 km vzdálenou přírodní rezervaci.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Filip:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Aktivity Denní tisk, Sauna, Fitness centrum, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Karaoke, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Pokojová služba, Svatební apartmá, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Filip

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jičín a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Filip