Hotel Jičín, Jičín

| Středisko: Jičín

Hotel Jičín se nachází v historickém centru Jičína, v srdci Českého ráje, 100 metrů od Valdické brány. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma.

Všechny pokoje v hotelu Jičín mají satelitní TV a zařízení na přípravu čaje a kávy.

Tradiční restaurace “U dělové koule” nabízí místní speciality včetně zvěřiny. Ve starověkém sklepě je uloženo 100 druhů českých, moravských i zahraničních vín.

Hosté hotelu Jičín mají volný přístup do vodního centra s bazénem a saunou, které se nachází 300 metrů od hotelu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Jičín:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Aktivity Denní tisk, Golfové hřiště (do 3 km), Masáže, Dětské hřiště, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Potápění, Jízda na koni, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Společenské prostory, Doprava na letiště, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Čištění oděvů, Kadeřnictví/Kosmetika, Služba žehlení, Svatební apartmá, Směnárna, Obchod se suvenýry, Čištění bot, Obědové balíčky, Pronájem aut, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Individuální přihlášení/odhlášení, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Jičín

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jičín a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Jičín