Hotel pod Šikmou Věží, Jičín

| Středisko: Jičín

Rodinný Hotel pod Šikmou Věží se nachází budově zámeckého stylu stojící na území přírodní rezervace Český ráj, pouhých 10 minut chůze od Prachovských skal, a nabízí pokoje s koupelnou a restauraci s terasou.

Všechny pokoje mají výhled do zahrady nebo na les a jejich součástí je koupelna s toaletními potřebami. V celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi.

V restauraci s letní terasou jsou připravovány typické české speciality i pokrmy mezinárodní kuchyně. Každé ráno je podávána snídaně.

Hotelové parkoviště lze využívat zdarma a k dispozici je také lyžárna a úschovna jízdních kol. Pro děti je v zahradě připraveno hřiště.

Za 5 minut dojdete od hotelu na autobusovou zastávku Prachov. Do Jičína je to 5 km a 35 km vás dělí od Špindlerova Mlýna. Na pořádání jsou dostupné transfery z jičínského autobusového i vlakového nádraží.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel pod Šikmou Věží:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Masáže, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Úschova zavazadel, Služba praní, Služba žehlení, Směnárna, Fax/Kopírka, Individuální přihlášení/odhlášení, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel pod Šikmou Věží

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jičín a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel pod Šikmou Věží