Hotel Rieger, Jičín

| Středisko: Jičín

Tento 3hvězdičkový hotel se nachází 100 metrů od hlavního jičínského náměstí a má moderní pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní TV s plochou obrazovkou. Nabízí masáže přímo ve vašem pokoji, posilovnu a pizzerii.

Hotel Rieger nabízí pokoje s ventilátorem, lednicí, koberci a koupelnou s toaletními potřebami a fénem.

Personál hotelu Rieger zajišťuje půjčení jízdních kol a aut a také prohlídky Jičína. Hrad Kost a zřícenina Trosky se nachází 12 km od hotelu.

Rieger nabízí pokojovou službu a obědové balíčky. Snídaně formou bufetu se podává v hotelu Jičín, 300 metrů od hotelu Rieger.

Můžete relaxovat v bazénu nebo v sauně 200 metrů od hotelu, kde mají hoteloví hosté zajištěn vstup zdarma na 1,5 hodiny. Golf Club Jičín, 2 km daleko, nabízí sportovně založeným hostům možnost zahrát si golf.

Hotel Rieger nabízí soukromé neplacené parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Rieger:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Aktivity Denní tisk, Golfové hřiště (do 3 km), Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Doprava na letiště, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Kadeřnictví/Kosmetika, Služba žehlení, Směnárna, Čištění bot, Obědové balíčky, Pronájem aut, Turistické informace, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Individuální přihlášení/odhlášení, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Zvuková izolace, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Rieger

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jičín a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Rieger