Hotel U Krále, Jičín

| Středisko: Jičín

Hotel U krále se nachází v centru Jičína a nabízí moderní pokoje s bezplatným bezdrátovým hotspotem, službu půjčení jízdních kol i kavárnu s terasou.

U krále Hotel poskytuje pokoje s minibarem, posezením a satelitní TV.

Hotel U krále stojí 250 metrů od regionálního muzea i jičínské galerie a 800 metrů od vlakového nádraží. Nejbližší zastávku autobusu najdete ve 400 metrů vzdáleném historickém centru města. Přibližně 25 minut jízdy autem od hotelu můžete navštívit zámek Hrubá Skála.

Hosté mohou využívat službu praní prádla a v nedalekém Aquacentru mají nárok na zvýhodněné vstupné.

Pouhých 20 metrů od hotelu je k dispozici veřejné parkoviště. A od Prachovských skal vás dělí 5 km. Rekreační aktivity, kterým se lze v okolí věnovat, zahrnují rybaření i pěší turistiku.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel U Krále:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Rybaření, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Doprava na letiště, Služba praní, VIP pokoje, Služba žehlení, Směnárna, Obchod se suvenýry, Fax/Kopírka, Bankomat, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Designový hotel, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel U Krále

Jiné možnosti ubytování ve středisku Jičín a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel U Krále