Apartmány Lestarka, Kořenov

| Středisko: Kořenov

Apartmány Lestarka se nacházejí ve vesničce Kořenov na okraji Krkonošského národního parku, 5 km západně od Harrachova. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi.

Lestarka nabízí studia a apartmány s plně vybaveným kuchyňským koutem, kde nechybí ani mikrovlnná trouba, s vlastní koupelnou s toaletními potřebami a s kabelovou TV. V letních měsících můžete využívat gril na zahradě.

Kolem vedou cyklostezky a turistické cesty. Apartmány Lestarka jsou vzdálené pouhých 500 metrů od nejbližšího lyžařského vleku. Další lanovky a lyžařské vleky jsou k dispozici v Harrachově.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmány Lestarka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Dětské hřiště, Kulečník, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Fax/Kopírka, Individuální přihlášení/odhlášení, Kyvadlová doprava (za příplatek), Společenská místnost, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Lestarka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Kořenov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Lestarka