Hotel Lesní Chata, Kořenov

| Středisko: Kořenov

Hotel Lesní Chata se nachází 15 minut jízdy autem od golfového klubu Harrachov i vodní nádrže Souš, 20 metrů od sjezdovky, je obklopený lesy a nabízí volně přístupnou posilovnu a lázně s vířivkou, saunou i masážemi, které lze využívat za příplatek.

V hotelové restauraci jsou připravovány pokrmy české kuchyně a každý den je podávána polopenze. Součástí hotelu je také venkovní hřiště vhodné pro badminton, stolní tenis a prostor pro pétanque. Za příplatek si lze zahrát i šipky.

Ve všech pokojích a apartmá najdete koupelnu a satelitní TV. V zahradě je připraveno zázemí pro grilování i dětské hřiště a v celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi.

Na vlakové nádraží v Kořenově je to 900 metrů a cesta do Harrachova trvá autem 15 minut.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Lesní Chata:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Individuální přihlášení/odhlášení, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Lesní Chata

Jiné možnosti ubytování ve středisku Kořenov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Lesní Chata