Hotel Galatea, Kosmonosy

| Středisko: Kosmonosy

HOtel Galatea se nachází v Kosmonosích, klidné okrajové části Mladé Boleslavi. Je obklopen parkem a nabídne vám vytříbenou kuchyni, wellness centrum, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma.

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV a v restauraci nebo na terase si můžete vychutnat výborné jídlo.

V hotelu Galatea máte k dispozici kurty na ricochet, vířivky a sauna, tenisové kurty se nacházejí v sousední budově.

Mladá Boleslav není slavná pouze více než stoletou výrobou automobilů Škoda, ale slouží také jako vstupní brána do přírodní rezervace Český ráj.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Galatea:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Aktivity Tenisový kurt, Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Solárium, Lázně a wellness, Masáže, Kulečník, Karaoke, Vířivka, Pěší turistika, Jízda na koni, Squash, Minigolf, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Doprava na letiště, Business centrum, Služba praní, Čištění oděvů, Kadeřnictví/Kosmetika, Služba žehlení, Svatební apartmá, Čištění bot, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Výtah, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Soukromé parkování je možné za 6 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná). Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Galatea

Jiné možnosti ubytování ve středisku Kosmonosy a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Galatea