Motel Charlie, Kovač

| Středisko: Kovač

Motel Charlie se nachází Českém ráji, v klidné části obce Kovač. Nabízí ubytování v přírodě a s venkovním bazénem. Nabízí Wi-Fi zdarma.

Pokoje mají vlastní terasu, TV, lednici a jsou obklopené upravenou zahradou. Jejich součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem.

V hotelové restauraci se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně a na požádání také snídaně à la carte. Hosté mohou grilovat na zahradě nebo si zahrát šipky v místním baru.

Autobusové a vlakové nádraží v Kovači je vzdálené 500 metrů. Pěší turistice se můžete věnovat v Prachovských skalách, také známých jako skalní město, vzdálených 20 minut jízdy autem. Safari Zoo Park ve Dvoře Králové leží 30 km odtud.

Detailní informace a rezervace pokojů - Motel Charlie:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Venkovní bazén, Aktivity Herna, Dětské hřiště, Šipky, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Společenské prostory, Hlídání dětí/pro děti, Turistické informace, Bezbariérové, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Motel Charlie

Jiné možnosti ubytování ve středisku Kovač a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Motel Charlie