Jelenia Struga MEDICAL SPA, Kowary

| Středisko: Kowary

Jelenia Struga MEDICAL SPA se nachází v malém městečku Kowary, uprostřed krásné přírody Krkonoš a nabízí luxusní wellness procedury.

Vychutnejte si dokonalý odpočinek pro tělo i mysl v Jelenia Struga MEDICAL SPA. Hotel má jako jediný v Polsku radonovou komoru a specializuje se na antioxidační terapie a další certifikované zkrášlující terapie.

Navštivte hamam a vychutnejte si exotickou orientální lázeň. Jelenia Struga MEDICAL SPA má restauraci, která podává pokrmy připravené z bioproduktů, a doplňuje tak koncept hotelu zaměřený na zdraví.

Detailní informace a rezervace pokojů - Jelenia Struga MEDICAL SPA:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Gril, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Sauna, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Vířivka, Knihovna, Pěší turistika, Turecká/Parní lázeň, Jízda na koni, Krytý bazén, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Doprava na letiště, Svatební apartmá, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Jelenia Struga MEDICAL SPA

Jiné možnosti ubytování ve středisku Kowary a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Jelenia Struga MEDICAL SPA