Amenity Resort Špindlerův Mlýn, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Amenity Resort Špindlerův Mlýn je součástí ubytování Amenity Hotel Špindlerův Mlýn. Rezort se nachází ve Špindlerově Mlýně, přímo u sjezdovky Labská, a je přístupný na lyžích. Na místě si mohou hosté koupit skipas. K dispozici je také restaurace, která je otevřená každý den a nabízí pokrmy místní i mezinárodní kuchyně. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, 1 nebo 2 koupelny, příslušenství pro přípravu čaje/kávy, minibar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, župan, bezpečnostní schránku, telefon a satelitní TV. Hosté mohou parkovat na soukromém parkovišti zdarma. V hotelové restauraci se každý den podává snídaně formou bufetu. Každý den můžete za příplatek využívat hotelové wellness centrum a bazén s vodními atrakcemi a navštívit bar nebo si zahrát bowling. Na vyžádání a po předchozí rezervaci je dostupné i soukromé wellness centrum a masáže. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je lyžování či běh na lyžích. Amenity Resort Špindlerův Mlýn leží 2,9 km od lyžařského rezortu Svatý Petr a 3 km od lyžařského střediska Medvědín.

Detailní informace a rezervace pokojů - Amenity Resort Špindlerův Mlýn:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Picknickbereich · Gartenmöbel · Sonnenterrasse · Terrasse · Garten

Pool und Wellness : Pool · Umkleideraum für Fitness/Wellness · Wellnesslounge/Ruhebereich · Dampfbad · Wellness · Pool-/Strandtücher · Beheizter Pool · Dampfbad/Türkisches Bad (zusätzliche Gebühren) · Massage (zusätzliche Gebühren) · Sauna (zusätzliche Gebühren)

Ski : Direkter Zugang zur Skipiste · Skipass-Verkauf · Skiaufbewahrung

Haustiere : Haustiere sind nicht gestattet.

Aktivitäten : Bowling Außerhalb der Unterkunft (zusätzliche Gebühren) · Radfahren · Wandern · Skilaufen · Angeln Außerhalb der Unterkunft (zusätzliche Gebühren)

Speisen & Getränke : Kindermahlzeiten (zusätzliche Gebühren) · Speisen für spezielle Ernährungsbedürfnisse (auf Anfrage) · Restaurant (à la carte)

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in allen Bereichen nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist erforderlich) zur Verfügung. · Aufladestation für Elektro-Autos

Dienstleistungen : Täglicher Reinigungsservice (zusätzliche Gebühren) · Gemeinschaftslounge/TV-Bereich · Bügelservice (zusätzliche Gebühren) · Waschsalon/Wäscheservice (zusätzliche Gebühren)

Unterhaltung und Familienangebote : Kinderfernsehsender · Treppenschutz · Outdoorspielgeräte für Kinder · Brettspiele/Puzzle

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Heizung · Familienzimmer · Nichtraucherzimmer

Gesprochene Sprachen : Englisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Amenity Resort Špindlerův Mlýn

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Amenity Resort Špindlerův Mlýn