Chalupa Vlachovka, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Chalupa Vlachovka stojí uprostřed lesů a luk, 8,7 km od Dvora Králové nad Labem. Byla postavena v roce 1850 a i po provedené rekonstrukci si zachovala svůj původní šarm. Pokud se ubytujete na 7 a více nocí, budete mít k dispozici sud piva, demižon vína a ochutnávku masa od místního řezníka. Tento nekuřácký venkovský dům tvoří přízemí se 2 ložnicemi, plně vybavenou kuchyní s kachlovými kamny, rustikální halou s posezením u pece a kamenným sklepem. Dále zde najdete 2 toalety, 1 koupelnu, pivní sklep a stodolu se zázemím pro grilování. V podkroví se pak nachází ložnice, koupelna, toaleta a dětský koutek. Hosté se zde mohou věnovat cyklistice, pěší turistice, houbaření nebo běhu na lyžích. Ubytování dělí 10 minut chůze od roubené hospody a 11,5 km od zoo ve Dvoře Králové. Na místě lze využít neplacené parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chalupa Vlachovka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Grillmöglichkeiten · Garten

Haustiere : Haustiere sind nicht gestattet.

Aktivitäten : Radfahren · Wandern

Internet: : Kein Internetzugang verfügbar.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Dienstleistungen : Gepäckaufbewahrung

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Heizung · Nichtraucherzimmer

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chalupa Vlachovka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chalupa Vlachovka