Chata Orlik, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Chata Orlík se nachází na severním svahu v Peci pod Sněžkou, odkud se otevírá výhled na Studniční horu a do sousedního údolí. Nabízí lázně Orlík s vířivkou a saunou. V restauraci se podávají jídla české kuchyně. Hosté si mohou zazpívat při karaoke a zahrát stolní fotbal nebo šipky. K dispozici je i knihovna a stolní společenské hry. Chata Orlík poskytuje ubytování v pokojích s podlahami z tvrdého dřeva vybavených satelitní TV s velkou plochou obrazovkou. Některé pokoje disponují vlastní koupelnou, některé mají koupelnu společnou. Chata stojí v Krkonošském národním parku, 100 metrů od běžkařských tratí a 300 metrů od sjezdovek. Zastávka skibusu je vzdálená 150 metrů. Pokud není sníh, je možné parkovat na soukromém parkovišti přímo na místě. V případě sněhové pokrývky lze využít nedaleké veřejné parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Orlik:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Sonstiges : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Heizung · Schallisolierte Zimmer · Familienzimmer · Nichtraucherzimmer

Einrichtungen allgemein : Bibliothek

Außenbereich : Sonnenterrasse · Grillmöglichkeiten · Terrasse

Wellness-Einrichtungen : Massagestuhl · Wellnessangebote · Wellnesslounge/Ruhebereich · Wellness · Whirlpool/Jacuzzi (zusätzliche Gebühren) · Massage (zusätzliche Gebühren) · Spa & Wellnesscenter (zusätzliche Gebühren) · Sauna (zusätzliche Gebühren)

Haustiere : Kostenlos! Haustiere sind gestattet. Keine zusätzlichen Gebühren.

Aktivitäten : Direkter Zugang zur Skipiste · Skischule (zusätzliche Gebühren) · Skiaufbewahrung · Reiten (zusätzliche Gebühren) · Radfahren · Wandern · Dart · Skilaufen

Speisen & Getränke : Restaurant (Buffet) · Lunchpakete · Frühstück im Zimmer · Bar · Zimmerservice · Restaurant

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in allen Bereichen nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Rezeptionsservice : Gepäckaufbewahrung · 24-Stunden-Rezeption

Unterhaltung und Familienangebote : Kinderclub · Karaoke · Kinderspielplatz · Baby-/ Kinderbetreuung (zusätzliche Gebühren)

Reinigungsservices : Waschsalon/Wäscheservice (zusätzliche Gebühren)

Businessausstattung : Konferenz- und Veranstaltungsräume

Gesprochene Sprachen : Slowakisch · Englisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Orlik

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Orlik