Hotel Děvín, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Tento hotel se nachází v poklidné lokalitě a sídlí v tradiční dřevěné budově. Nabízí restauraci s panoramatickým výhledem na hory v Krkonošském národním parku. V okolí najdete snowboardové a lyžařské tratě. Hotel Děvín má nekuřácké pokoje s ústředním topením, fénem a malým trezorem (může vám být účtován příplatek). Ve všech najdete fén a malý trezor (může být účtován příplatek). Na drink si můžete zajít do hotelového baru a vychutnat si jej na terase. Hotelová restaurace nabízí pouze polopenzi, kterou je třeba objednat předem. Děvín je obklopen lesem plným kopců, kam se můžete vydat na pěší a cyklistické výlety. Je ideální i pro běh na lyžích. K 800 metrů vzdáleným lyžařským vlekům lze dojet skibusem. K malému lyžařskému vleku pro děti je to 200 metrů a do centra Pece pod Sněžkou 800 metrů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Děvín:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Sonnenterrasse · Terrasse

Pool und Wellness : Pool · Außenpool (saisonal)

Ski : Skischule (zusätzliche Gebühren) · Skiaufbewahrung

Haustiere : Haustiere sind gestattet. Möglicherweise fallen Gebühren an.

Aktivitäten : Badmintonzubehör · Kinderclub · Reiten (zusätzliche Gebühren) · Radfahren · Wandern · Fahrradverleih (zusätzliche Gebühren) · Skilaufen · Tennisplatz (zusätzliche Gebühren)

Speisen & Getränke : Bar

Internet: : Kostenlos! LAN (Internet via Kabel) ist in allen Bereichen nutzbar und ist kostenfrei. · Kostenlos! WLAN ist in allen Bereichen nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Öffentliche Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist erforderlich) zur Verfügung.

Dienstleistungen : Informationsschalter für Ausflüge

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Nichtraucherzimmer

Gesprochene Sprachen : Polnisch · Englisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Děvín

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Děvín