Hotel Grunt, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Hotel Grunt se nachází v Kosmonosech ležících v bezprostřední blízkosti Mladé Boleslavi a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i wellness / kosmetické centrum se 2 saunami, parní saunou, vířivkou a volně přístupným fitness centrem. Hotel poskytuje ubytování v pokojích s chladničkou, satelitní TV, počítačem, psacím stolem, posezením, rychlovarnou konvicí a vlastní koupelnou včetně sprchy. Některé z nich mají výhled do hotelového sadu a na Mladou Boleslav. Hotel Grunt má vlastní bar a do nejbližší restaurace je to 300 metrů. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálená 50 metrů a za 4 minuty lze autem dojet k výrobním závodům automobilky Škoda. Do centra Mladé Boleslavi je to autem 7 minut.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Grunt:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Terrasse · Garten

Wellness-Einrichtungen : Whirlpool/Jacuzzi (zusätzliche Gebühren) · Massage (zusätzliche Gebühren) · Fitnesscenter · Sauna (zusätzliche Gebühren)

Haustiere : Haustiere sind nicht gestattet.

Aktivitäten : Fahrradverleih (zusätzliche Gebühren)

Speisen & Getränke : Snackbar

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in allen Bereichen nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Dienstleistungen : Flughafentransfer (zusätzliche Gebühren) · Conciergeservice · Gepäckaufbewahrung · Businesscenter (zusätzliche Gebühren) · Konferenz- und Veranstaltungsräume (zusätzliche Gebühren)

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Nichtraucherzimmer

Gesprochene Sprachen : Englisch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Grunt

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Grunt