Hotel Hvezda, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Pec pod Sněžkou. Hotel Hvězda se nachází v samém centru města, 1 km od lyžařského svahu Javor a lyžařského areálu Černá Hora. K dispozici je Wi-Fi zdarma. V pokojích najdete vlastní koupelnu se sprchou, posezení a satelitní TV. Hosté mohou relaxovat v zahradě a děti potěší hřiště. Hotel Hvězda má stylovou restauraci, která nabízí jídla české kuchyně. Denně se podává snídaně. Jen 500 metrů od hotelu najdete Relaxpark Pec pod Sněžkou s lanovým centrem, bobovou dráhou a dalšími aktivitami. Hora Sněžka se tyčí 4 km od hotelu. Autobusová zastávka je vzdálená 50 metrů a skibus staví 100 metrů od hotelu. Na místě je k dispozici parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Hvezda:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Garten

Ski : Skipass-Verkauf · Skiverleih im Haus · Skischule (zusätzliche Gebühren)

Haustiere : Haustiere sind gestattet. Möglicherweise fallen Gebühren an.

Aktivitäten : Kinderclub · Radfahren · Wandern · Fahrradverleih (zusätzliche Gebühren) · Skilaufen Außerhalb der Unterkunft

Speisen & Getränke : Frühstücksoptionen · Restaurant (à la carte)

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in allen Bereichen nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Dienstleistungen : Gemeinschaftslounge/TV-Bereich · Gepäckaufbewahrung · Fax- u. Fotokopiereinrichtungen (zusätzliche Gebühren)

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Heizung · Familienzimmer · Nichtraucherzimmer · Zeitungen

Gesprochene Sprachen : Polnisch · Englisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Hvezda

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Hvezda