Hotel Paříž, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Hotel Paříž, situovaný na krásném místě v historickém centru Jičína vedle Valdické brány a nedaleko Valdštejnova náměstí, nabízí pohodlné ubytování v rustikálním stylu. V pokojích typu Superior a v apartmánech je zdarma dostupný bezdrátový internet. Můžete se odtud vydat na výlet do Chráněné krajinné oblasti Český ráj nebo do Krkonošského národního parku. V zahradní kavárně se podává vynikající káva, chutné, čerstvě upečené moučníky a saláty. Hotel Paříž má i restauraci, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky českých specialit. V létě se připravují také pokrmy na venkovním grilu. V prvním patře hotelu Paříž se můžete zabavit na dvou bowlingových drahách, při kulečníku, šipkách anebo stolním fotbálku. K dispozici je také squashový kurt a vnitřní golfový simulátor.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Paříž:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Garten

Aktivitäten : Squash (zusätzliche Gebühren) · Bowling (zusätzliche Gebühren) · Radfahren · Wandern · Fahrradverleih (zusätzliche Gebühren) · Dart (zusätzliche Gebühren) · Billard (zusätzliche Gebühren) · Kinderspielplatz · Golfplatz (max. 3 km entfernt) (zusätzliche Gebühren)

Speisen & Getränke : Speisen für spezielle Ernährungsbedürfnisse (auf Anfrage) · Restaurant (à la carte) · Bar

Dienstleistungen : Täglicher Reinigungsservice · Gepäckaufbewahrung · Fax- u. Fotokopiereinrichtungen · Informationsschalter für Ausflüge · Lunchpakete · Schuhputzmaschine/-service · Konferenz- und Veranstaltungsräume

Allgemein : Minimarkt vor Ort · Klimaanlage · Geschäfte im Hotel · Heizung · Safe · Aufzug · Nichtraucherzimmer · Zeitungen (zusätzliche Gebühren)

Gesprochene Sprachen : Englisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Paříž

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Paříž