Hotel – Restaurant Zámeček Janovičky, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Hotel – Restaurant Zámeček Janovičky se nachází v Janovičkách, jen 100 metrů od lyžařských vleků. Sídlí ve zrekonstruovaném zájezdním hostinci z počátku 20. století a nabízí terasu s panoramatickým výhledem. Všechny pokoje jsou vybavené kabelovou TV a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. V každém je také koupelna se sprchou a toaletními potřebami. Některé pokoje jsou v podkroví a mají střešní okna. V hotelové restauraci se připravují pokrmy české a mezinárodní kuchyně, na kterých si lze pochutnat i na terase. V létě mohou hosté sejít na zahradní terasu a grilovat. Hotel – Restaurant Zámeček Janovičky je situovaný v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Překrásná Národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály odtud leží jen 20 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel – Restaurant Zámeček Janovičky:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Feuerstelle im Freien · Picknickbereich · Sonnenterrasse · Grillmöglichkeiten (zusätzliche Gebühren) · Terrasse · Garten

Ski : Direkter Zugang zur Skipiste

Haustiere : Haustiere sind gestattet. Möglicherweise fallen Gebühren an.

Aktivitäten : Reiten (zusätzliche Gebühren) · Radfahren · Wandern · Tischtennis · Kinderspielplatz · Skilaufen Außerhalb der Unterkunft · Angeln (zusätzliche Gebühren)

Speisen & Getränke : Café in der Unterkunft · Bar · Restaurant

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in dem Zimmer/der Wohneinheit nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Dienstleistungen : Gemeinschaftslounge/TV-Bereich · Privater Check-in/-out · Fax- u. Fotokopiereinrichtungen (zusätzliche Gebühren) · Konferenz- und Veranstaltungsräume (zusätzliche Gebühren)

Unterhaltung und Familienangebote : Brettspiele/Puzzle

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Heizung · Familienzimmer · Nichtraucherzimmer

Gesprochene Sprachen : Niederländisch · Englisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel – Restaurant Zámeček Janovičky

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel – Restaurant Zámeček Janovičky