Hotel U Martina, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Rožmberk nad Vltavou. Hotel U Martina sídlí v nově zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí. Hotel se nachází přímo v centru města, na břehu řeky Vltavy. Na letní terase s obsluhou se budete moci při posezení kochat nádherným výhledem na krásnou jihočeskou krajinu a na hrad Rožmberk. Můžete také využít vyhrazeného místa na grilování a ohniště. Každý host obdrží slevu v restauraci. Pokoje jsou vkusně zařízené a je v nich dostupné Wi-Fi připojení. Hotel U Martina má vlastní hlídané parkoviště, které je určené výhradně pro hosty hotelu. Kola, kanoe a rafty si lze pronajmout přímo v hotelu. Pro hosty na pracovní cestě je k dispozici nová, plně vybavená konferenční místnost s TV a video projektorem. Hosté si po dlouhém a nabitém dni mohou odpočinout ve zcela novém wellness studiu, které nabízí saunu, vířivku a masáže.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel U Martina:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Sonnenterrasse · Grillmöglichkeiten (zusätzliche Gebühren) · Terrasse

Wellness-Einrichtungen : Whirlpool/Jacuzzi (zusätzliche Gebühren) · Solarium (zusätzliche Gebühren) · Sauna (zusätzliche Gebühren)

Ski : Skipass-Verkauf · Skiaufbewahrung

Haustiere : Haustiere sind gestattet. Möglicherweise fallen Gebühren an.

Aktivitäten : Wassersportmöglichkeiten vor Ort (zusätzliche Gebühren) · Nachtclub/DJ (zusätzliche Gebühren) · Reiten (zusätzliche Gebühren) · Radfahren · Wandern · Kanusport (zusätzliche Gebühren) · Spielzimmer · Skilaufen · Angeln (zusätzliche Gebühren) · Tennisplatz (zusätzliche Gebühren)

Speisen & Getränke : Wein/Sekt (zusätzliche Gebühren) · Restaurant (à la carte) · Frühstück im Zimmer · Bar

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in dem Zimmer/der Wohneinheit nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Öffentliche Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Rezeptionsservice : Gepäckaufbewahrung · Informationsschalter für Ausflüge

Reinigungsservices : Bügelservice (zusätzliche Gebühren) · Waschsalon/Wäscheservice (zusätzliche Gebühren)

Businessausstattung : Fax- u. Fotokopiereinrichtungen (zusätzliche Gebühren) · Konferenz- und Veranstaltungsräume (zusätzliche Gebühren)

Allgemein : Shuttleservice · Shuttleservice (zusätzliche Gebühren) · Heizung · Lunchpakete · Souvenirgeschäft · Safe · Familienzimmer

Gesprochene Sprachen : Englisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel U Martina

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel U Martina