Hotel Velveta, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Tento hotel se nachází v nejvyšší horské oblasti v České republice a nabízí wellness centrum přístupné za příplatek, denně snídaně formou bufetu a restauraci s českou kuchyní. Hosté si mohou objednat jídlo po telefonu u baru přímo z hotelových římských lázní. Hotel Velveta má v každém pokoji k dispozici bezplatné Wi-Fi. Všechny jsou zařízené ve světlých barvách a mají topení, TV a vlastní koupelnu. Hosté mohou relaxovat ve vířivce ve wellness, při masáži nebo si dopřát kosmetickou kúru, jako například masáž obličeje. Tento hotel se nachází 5 km od lyžařského střediska Herlíkovice a od Krkonošského muzea ve Vrchlabí. V hotelu si můžete půjčit kola a k dispozici je i úschovna kol. Cyklostezky a lyžařské vleky najdete v bezprostřední blízkosti hotelu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Velveta:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Picknickbereich

Wellness-Einrichtungen : Dampfbad/Türkisches Bad (zusätzliche Gebühren) · Whirlpool/Jacuzzi (zusätzliche Gebühren) · Massage (zusätzliche Gebühren) · Spa & Wellnesscenter (zusätzliche Gebühren)

Ski : Skiaufbewahrung

Aktivitäten : Minigolf · Reiten (zusätzliche Gebühren) · Wandern · Skilaufen

Speisen & Getränke : Restaurant (à la carte) · Bar

Dienstleistungen : Shuttleservice · Futternapf · Tierkörbchen · Shuttleservice (zusätzliche Gebühren) · Fax- u. Fotokopiereinrichtungen (zusätzliche Gebühren)

Unterhaltung und Familienangebote : Brettspiele/Puzzle

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Safe · Familienzimmer · Nichtraucherzimmer

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Velveta

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Velveta