Hotýlek pod smrkem, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Jedno z našich nej ubytování v Harrachově, které je oblíbené mezi hosty Penzion Hotýlek pod smrkem se nachází v lyžařském středisku Harrachov, 200 metrů od lanovky Rýžoviště – Čertova hora. Nabízí bezplatné parkování. Nabízí bezplatné parkování. Tento zrekonstruovaný penzion poskytuje ubytování ve zrenovovaných pokojích s posezením vybaveným TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchou. Je tu zdarma dostupné Wi-Fi. K zázemí patří sauna, infrasauna a venkovní vířivka (vše za příplatek). Hosté zde mohou využívat i venkovní posezení s ohništěm a grilem a děti se zabaví na plně vybaveném hřišti. Hotýlek pod smrkem má také dětský koutek a herní místnost s kulečníkem, Xboxem a stolním fotbálkem. Do centra města je to 15 minut chůze. Pouhých 15 metrů od penzionu vedou tratě pro běh na lyžích a turistické stezky.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotýlek pod smrkem:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Grillmöglichkeiten (zusätzliche Gebühren) · Terrasse · Garten

Wellness-Einrichtungen : Whirlpool/Jacuzzi (zusätzliche Gebühren) · Spa & Wellnesscenter (zusätzliche Gebühren) · Sauna (zusätzliche Gebühren)

Ski : Skiaufbewahrung

Haustiere : Haustiere sind nicht gestattet.

Aktivitäten : Badmintonzubehör · Kinderclub · Radfahren · Wandern · Dart · Billard · Kinderspielplatz · Spielzimmer · Skilaufen · Golfplatz (max. 3 km entfernt) (zusätzliche Gebühren)

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in allen Bereichen nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Dienstleistungen : Gemeinschaftslounge/TV-Bereich · Getränkeautomat · Gepäckaufbewahrung · Fax- u. Fotokopiereinrichtungen · Informationsschalter für Ausflüge · Konferenz- und Veranstaltungsräume

Unterhaltung und Familienangebote : Kinderfernsehsender · Outdoorspielgeräte für Kinder · Indoorspielplatz

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Heizung · Familienzimmer · Nichtraucherzimmer

Gesprochene Sprachen : Slowakisch · Englisch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotýlek pod smrkem

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotýlek pod smrkem