Pension Čertice, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Pension Čertice se nachází v Peci pod Sněžkou, 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu zajišťujícího spojení s 3 minuty jízdy vzdáleným stejnojmenným lyžařským areálem, a nabízí společenskou místnost s i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Penzion stojí 300 metrů od malé místní sjezdovky a 2 km od sjezdovky Portášky. Přibližně 300 metrů je vzdálené také wellness centrum a o 200 metrů díle najdete sáňkařskou dráhu. Penzion Čertice poskytuje ubytování v prakticky zařízených pokojích s výhledem do okolní krajiny. Koupelny i toalety jsou sdílené. Veřejné parkoviště na místě je zdarma. Každé ráno se podává snídaně a po zbytek dne lze vybírat z tradičních pokrmů české kuchyně. K penzionu patří také zahrada s ohništěm a grilem.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Čertice:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Terrasse · Garten

Haustiere : Haustiere sind auf Anfrage gestattet. Möglicherweise fallen Gebühren an.

Aktivitäten : Squash Außerhalb der Unterkunft (zusätzliche Gebühren) · Bowling Außerhalb der Unterkunft (zusätzliche Gebühren) · Radfahren · Wandern · Skilaufen Außerhalb der Unterkunft · Tennisplatz Außerhalb der Unterkunft (zusätzliche Gebühren)

Speisen & Getränke : Schokolade oder Kekse (zusätzliche Gebühren) · Wein/Sekt (zusätzliche Gebühren) · Restaurant · Guter Kaffee!

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in allen Bereichen nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Öffentliche Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung. · Parkplätze an der Straße

Dienstleistungen : Fax- u. Fotokopiereinrichtungen (zusätzliche Gebühren) · Lunchpakete

Unterhaltung und Familienangebote : Kinderfernsehsender

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Heizung · Nichtraucherzimmer

Gesprochene Sprachen : Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Čertice

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Čertice