Penzion na samotě, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Penzion na samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách, 3 km od silnice E55, a nabízí letní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a pokoje a apartmány s koupelnou. Penzion na samotě poskytuje pokoje a apartmány s TV. Apartmány mají navíc dobře vybavenou kuchyň. O víkendech je možné objednat snídani. Obchody a restaurace se nachází v Kaplici, 3 km od penzionu. Na vlakové nádraží v Omlenici dojdete do 10 minut. Český Krumlov je vzdálen 15 km a Lipno, kde se lze věnovat lyžování a vodním sportům, je 18 km odtud. Za 15 minut dojedete do lyžařského střediska Kozí pláň.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion na samotě:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Sonstiges : Raucherbereich · Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Familienzimmer · Nichtraucherzimmer

Außenbereich : Grillmöglichkeiten (zusätzliche Gebühren) · Terrasse · Garten

Pool und Wellness : Pool · Schönheitsangebote · Außenpool (saisonal) · Massage (zusätzliche Gebühren) · Sauna (zusätzliche Gebühren)

Haustiere : Haustiere sind auf Anfrage gestattet. Möglicherweise fallen Gebühren an.

Aktivitäten : Wasserpark Außerhalb der Unterkunft (zusätzliche Gebühren) · Reiten Außerhalb der Unterkunft (zusätzliche Gebühren) · Radfahren Außerhalb der Unterkunft · Wandern · Dart · Tischtennis · Billard · Skilaufen · Angeln Außerhalb der Unterkunft (zusätzliche Gebühren)

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in allen Bereichen nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Reinigungsservices : Waschsalon/Wäscheservice (zusätzliche Gebühren)

Gesprochene Sprachen : Russisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion na samotě

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion na samotě