Penzion U Slunce, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Penzion U Slunce se nachází v poklidné části Jaroměře a nabízí letní zahradní restauraci s grilem zajišťující stravování i nekuřáckou restauraci, která je v provozu v zimě. Součástí pokojů je koupelna s vanou nebo sprchou. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a kosmetický salon. V okolí ubytování se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně golfu a cyklistiky. Penzion U Slunce stojí 200 metrů od Labská cyklostezky Hradec Králové – Kuks a 48 km od Špindlerova Mlýna. Penzion stojí 3 km od pevnosti Josefov, 9 km od zámku Kuks, 15 km od zoo ve Dvoře Králové nad Labem a 12 km od letiště Hradec Králové. Na vlakové nádraží je to 1 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion U Slunce:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Garten

Wellness-Einrichtungen : Gesichtsbehandlungen · Schönheitsangebote

Haustiere : Haustiere sind nicht gestattet.

Aktivitäten : Radfahren · Wandern · Fahrradverleih (zusätzliche Gebühren) · Dart (zusätzliche Gebühren) · Billard (zusätzliche Gebühren) · Kinderspielplatz · Angeln (zusätzliche Gebühren) · Golfplatz (max. 3 km entfernt) (zusätzliche Gebühren)

Speisen & Getränke : Frühstücksoptionen · Restaurant · Sehr guter Kaffee!

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in dem Zimmer/der Wohneinheit nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Öffentliche Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Dienstleistungen : Shuttleservice · Shuttleservice (zusätzliche Gebühren) · Privater Check-in/-out · Informationsschalter für Ausflüge · Friseur-/Schönheitssalon

Unterhaltung und Familienangebote : Outdoorspielgeräte für Kinder

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Heizung · Familienzimmer · Nichtraucherzimmer

Gesprochene Sprachen : Slowakisch · Polnisch · Englisch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion U Slunce

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion U Slunce