Penzion Novina, Kryštofovo Údolí

| Středisko: Kryštofovo Údolí

Penzion Novina se nachází v malebné obci Kryštofovo Údolí obklopené lesy plnými zeleně a nabízí prostorné pokoje se satelitní TV i velkou zahradu s grilem.

Novina poskytuje pokoje ve světlých barvách s koupelnou, sprchou, pohodlným posezením a výhledem do zahrady a na les.

V restauraci penzionu s krbem jsou každé ráno podávány snídaně. Obědy a večeře jsou k dispozici na požádání a v létě i na podzim jsou pořádány velké akce spojené s grilováním.

Okolím penzionu prochází spousta cyklostezek a na požádání jsou dostupné masáže i sauna. Zdarma lze využívat počítač připojený k internetu.

Pension Novina stojí pouhých 6 km od lyžařského areálu Ještěd a 8 km od Liberce se známým aquaparkem a botanickou zahradou. Pouhých 15 km od penzionu se rozkládá proslulý region Český ráj.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Novina:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v business centru zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Aktivity Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Masáže, Dětské hřiště, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Společenské prostory, Služba praní, Služba žehlení, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Novina

Jiné možnosti ubytování ve středisku Kryštofovo Údolí a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Novina