Fénix Inspiration Design Hotel, Liberec

| Středisko: Liberec

Fénix Inspiration Design Hotel se nachází ve vilové části Liberce se spoustou zeleně, pouhých 100 metrů od tramvajové zastávky Spáleniště a 250 metrů od ski areálu Ještěd. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, satelitní TV a CD i DVD přehrávač. V recepci hotelu Design Fénix si lze vypůjčit Apple iPad.

K dispozici je samoobslužný lobby bar a do pokoje si můžete dát donést jídlo z 5 různých restaurací. Jídelníčky jsou dostupné ve všech pokojích.

Můžete si dopřát masáž nebo relaxovat na zahradní terase, zatímco si děti budou hrát na hřišti.

K aquaparku Babylon, víceúčelové hale Tipsport arena i do centra města dojedete snadno přímou tramvají.

Detailní informace a rezervace pokojů - Fénix Inspiration Design Hotel:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Denní tisk, Lyžování, Dětské hřiště, Vířivka, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Snack bar, Snídaně do pokoje, Expresní přihlášení/odhlášení, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Business centrum, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Služba žehlení, Svatební apartmá, Směnárna, Obchod se suvenýry, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Bankomat, Individuální přihlášení/odhlášení, Automat (nápoje), Automat (občerstvení), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Designový hotel, Obchody v hotelu, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Fénix Inspiration Design Hotel

Jiné možnosti ubytování ve středisku Liberec a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Fénix Inspiration Design Hotel