Residence Salvia, Liberec

| Středisko: Liberec

Residence Salvia se nachází na poklidném místě přímo v historickém centru Liberce, necelých 100 metrů od liberecké radnice.

Rodinná Residence Salvia nabízí samostatné ubytování v kompletně vybavených apartmánech v kombinaci s veškerými hotelovými službami a je ideální pro rodiny s dětmi.

V rezidenci je finská sauna a relaxační místnost. Je zde také salonek s venkovní terasou a gril. V salonku se podává snídaně, ale lze jej také využít jako konferenční místnost s kapacitou až pro 25 osob.

Vstup do budovy je z pěší zóny na Pražské ulici. Videokamery ve veřejných prostorách a v okolí hotelu se starají o vaši bezpečnost.

Parkování je možné ve vyznačené zóně v ulici Papírová a je hlídáno kamerovým systémem.

Detailní informace a rezervace pokojů - Residence Salvia:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Snídaně do pokoje, Expresní přihlášení/odhlášení, Pokojová služba, Společenské prostory, Doprava na letiště, Business centrum, Služba praní, VIP pokoje, Služba žehlení, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Bankomat, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Zvuková izolace, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Soukromé parkování je možné za 3 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Residence Salvia

Jiné možnosti ubytování ve středisku Liberec a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Residence Salvia