Apartmán V Popelkách, Lomnice nad Popelkou

| Středisko: Lomnice nad Popelkou

Apartmán V Popelkách se nachází v Lomnici nad Popelkou v podhůří Krkonoš, 600 metrů od centra. Je pestrobarevně zařízený a nabízí bezplatné Wi-Fi a vlastní vchod z terasy.

Apartmán sestává z pokoje s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, kuchyně s jídelním koutem a koupelny se sprchovým koutem a bidetem. Ve vstupní hale je dostatek místa pro uložení zavazadel a lyží.

Apartmán V Popelkách je vzdálen 600 metrů od obchodu s potravinami. Přímo přes ulici najdete fitness centrum a spinning. Venkovní bazén se nachází 2 km odtud.

Autobusové a vlakové nádraží v Lomnici nad Popelkou je odtud vzdáleno 1 km. Chráněná krajinná oblast Český ráj a Klokočské skály se nachází do 10 km odtud. Hrad Trosky je 17 km daleko. Parkovat lze u hotelu zdarma na soukromém parkovišti.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmán V Popelkách:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Snídaně do pokoje, Úschova zavazadel, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmán V Popelkách

Jiné možnosti ubytování ve středisku Lomnice nad Popelkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmán V Popelkách