Chateau Mcely, Mladá Boleslav

| Středisko: Mladá Boleslav

Hotel Chateau Mcely se nachází v parku o rozloze 5 hektarů a patří k nejluxusnějším hotelům v České republice. Představuje kombinaci historického šarmu a moderního vybavení. Nabízí restauraci s venkovní terasou, venkovní bazén a tenisový kurt.

Hotel Chateau Mcely stojí vysoko na kopci, v samém srdci legendami opředeného Svatojiřského lesa. Hosté se mohou těšit na nádherný výhled. Objekt původně sloužil jako panské sídlo rodu Thurn-Taxisů. Hotel poskytuje individuálně zařízené pokoje a apartmá, která respektují celkový styl hotelu.

V areálu najdete hvězdářskou observatoř a nabídka zahrnuje i další aktivity, jako například projížďku v otevřeném kočáře taženém koňmi nebo kroket. Cesta do Prahy trvá autem pouhých 50 minut.

Za příplatek lze zajistit exkluzivní transfer na letiště Praha Ruzyně a zpět.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chateau Mcely:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén, Aktivity Denní tisk, Soukromá pláž, Tenisový kurt, Sauna, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Vířivka, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Turecká/Parní lázeň, Jízda na koni, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Expresní přihlášení/odhlášení, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Služba žehlení, Svatební apartmá, Směnárna, Obchod se suvenýry, Čištění bot, Obědové balíčky, Pronájem aut, Turistické informace, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Služba concierge, Doprava na letiště (za poplatek), Nekuřácké pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Designový hotel, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chateau Mcely

Jiné možnosti ubytování ve středisku Mladá Boleslav a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chateau Mcely