Hotel Venec, Mladá Boleslav

| Středisko: Mladá Boleslav

Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na náměstí v historickém centru Mladé Boleslavi, pouhých 200 metrů od místního hradu, a nabízí vlastní restauraci. Přímo před hotelem najdete autobusovou zastávku.

Hotel Věnec poskytuje pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením zařízené v odstínech růžové barvy. Podlahy mají pokryté koberci a nechybí v nich TV ani koupelna.

V hotelové restauraci je každé ráno podávána snídaně formou bufetu a po celý den pak lehké občerstvení. Předtím, než se ochutnáte tradiční česká jídla, zajděte do baru na sklenku.

Nabídka hotelových služeb dále zahrnuje manikúru, masáže a bezplatné parkoviště. Hotel stojí 700 metrů od krytého bazénu a 15 minut chůze od muzea Škoda Auto.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Venec:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Herna, Kasino, Masáže, Kulečník, Šipky, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Kadeřnictví/Kosmetika, Výtah, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Venec

Jiné možnosti ubytování ve středisku Mladá Boleslav a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Venec