Hotel Zlatý Kohout, Mladá Boleslav

| Středisko: Mladá Boleslav

Útulný hotel Zlatý kohout se nachází v centru Mladé Boleslavi, jen 50 metrů od autobusové zastávky na Staroměstském náměstí. V každém patře je společná kuchyň. Hosté mohou stolovat v hotelové restauraci nebo na zahradě. V celém objektu lze zdarma využívat připojení Wi-Fi.

Hotel Zlatý kohout nabízí pokoje s vlastní koupelnou a elegantním interiérem, jehož atmosféru dotváří stropní klenby nebo obnažené dřevěné trámoví. Pro pohodlí hostů jsou pokoje vybaveny klimatizací, posezením s TV a lednicí. Některé mají balkon.

V každém patře budovy najdete kuchyň, kde si můžete zdarma vzít toasty, sušenky, kávu a čaj. Útulná restaurace nabízí českou kuchyni a jídlo si tu můžete vychutnat také přímo venku na náměstí. Lobby bar je ideálním místem, kam po večeři zajít na skleničku.

Podzemní parkoviště můžete využívat zdarma. Centrální vlakové nádraží se nachází 1,5 km od hotelu. K oblíbeným místům, která v okolí rozhodně stojí za to navštívit, patří velkolepá oblast Českého ráje, který se nachází 12 km od objektu. Golfové hřiště Podlásky najdete 2 km odtud.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Zlatý Kohout:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Golfové hřiště (do 3 km), Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Doprava na letiště, Business centrum, Služba praní, Čištění oděvů, Služba žehlení, Směnárna, Pronájem aut, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Výtah, Trezor, Zvuková izolace, Topení, Obchody v hotelu, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Zlatý Kohout

Jiné možnosti ubytování ve středisku Mladá Boleslav a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Zlatý Kohout