Sand Martin, Mladá Boleslav

| Středisko: Mladá Boleslav

Sand Martin se nachází u golfového hřiště Sand Martin Holes v Mladé Boleslavi a má à la carte restauraci s mezinárodními pokrmy a bar. Snídaně formou bufetu je k dispozici na požádání. Hotel má recepci s nepřetržitým provozem.

Sand Martin nabízí klimatizované pokoje s moderním zařízením. Zahrnují stylovou koupelnu, satelitní TV a balkon nebo terasu s výhledem na golfové hřiště. Některé pokoje mají také posezení. V celé budově je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Hosté mohou relaxovat v sauně nebo si vychutnat masáže a různé kosmetické procedury.

Muzeum Škoda Auto je vzdáleno 5 km, stejně jako centrum Mladé Boleslavi. Sand Martin se nachází 100 metrů od autobusové zastávky. Na místě lze bezplatně parkovat. Doprava z letiště je k dispozici na požádání a za příplatek.

Detailní informace a rezervace pokojů - Sand Martin:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Aktivity Denní tisk, Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Masáže, Dětské hřiště, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Služba praní, Kadeřnictví/Kosmetika, Služba žehlení, Fax/Kopírka, Doprava na letiště (za poplatek), Denní pokojová služba, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Výtah, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sand Martin

Jiné možnosti ubytování ve středisku Mladá Boleslav a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sand Martin