Zamecky Hotel Maxmilian, Mladá Boleslav

| Středisko: Mladá Boleslav

Zámecký hotel Maxmilián nabízí ubytování v areálu zámku Loučeň, pouhých 50 km od Prahy. Nabízí restauraci, bar ve vstupní hale a lázeňské centrum s krytým bazénem.

Můžete si vybrat mezi moderními pokoji v novodobé části hotelu a pokoji s luxusním starožitným nábytkem v zámeckém areálu. Ve všech pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

K jídelně patří krásné nádvoří s terasou pro letní měsíce. Hotelová restaurace také podává pokrmy národní i mezinárodní kuchyně.

Bar ve vstupní hale servíruje kávu a koktejly. K dispozici je i útulný obývací pokoj s krbem. Při dobrém počasí můžete podniknout romantickou procházku v krásném parku.

Detailní informace a rezervace pokojů - Zamecky Hotel Maxmilian:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. , Exteriér: Zahrada, Terasa , Aktivity Sauna, Lázně a wellness, Dětské hřiště, Knihovna, Cyklistika, Krytý bazén (po celý rok), Pronájem kol , Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje , Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Hlídání dětí/pro děti, Svatební apartmá, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek , Nekuřácké pokoje, Výtah, Designový hotel, Všechny prostory nekuřácké , Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Zamecky Hotel Maxmilian

Jiné možnosti ubytování ve středisku Mladá Boleslav a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Zamecky Hotel Maxmilian