Novopacké Sklepy, Nová Paka

| Středisko: Nová Paka

V hotelu Novopacké Sklepy, který se nachází pouhých 200 metrů od hlavního náměstí v Nové Pace, je restaurace. Hotel poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi. Lze si v něm také vypůjčit kola a lyže. Skiareál Nová Paka se nachází pouhých 500 metrů od hotelu.

Všechny ubytovací jednotky jsou vybavené TV, lednicí a vlastní koupelnou. Součástí některých je také kuchyňský kout a dřevěné trámy.

Novopacké Sklepy má tradiční restauraci s cihlovými stěnami a dřevěným nábytkem, která podává česká i mezinárodní jídla. Hosté se mohou také účastnit různých kulturních programů a koncertů.

Tramvaj staví 150 metrů od hotelu. Zastávka místního autobusu se nachází 300 metrů daleko. Na místě je možné parkovat na soukromém parkovišti zdarma.

Hosté si mohou prohlédnout okolí. V blízkosti se lze věnovat pěší turistice nebo cyklistice. Hrad Pecka je vzdálený 8 km. Lázeňské město Bělohrad leží 11 km daleko a skiareál ve Vrchlabí je odtud 20 minut autem.

Detailní informace a rezervace pokojů - Novopacké Sklepy:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Lyžování Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Novopacké Sklepy

Jiné možnosti ubytování ve středisku Nová Paka a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Novopacké Sklepy