Apartmány Pod Javorem, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Apartmány Pod Javorem se nachází na okraji lesa v Krkonoších, 70 metrů od lyžařského vleku Javor. Nabízí apartmány, ke kterým lze dojet na lyžícha od kterých za 10 minut dojdete do centra Pece pod Sněžkou. Lze využívat bezplatné Wi-Fi.

Moderní apartmány mají parketové podlahy, vlastní koupelnu, výhled na les a plně vybavený kuchyňský kout s myčkou na nádobí a kabelovou TV. Za příplatek je k dispozici řada volnočasových aktivit jako kulečník, bowling, šipky, masáže a sauna. V zařízení najdete lyžárnu.

Pod Javorem Apartmány stojí 20 metrů od nejbližší restaurace. Potraviny si můžete zakoupit v obchodech v centru města, 1 km od objektu.

Relaxpark Pec pod Sněžkou nabízí v centru města bobovou dráhu a lanové centrum. V zimě je k dispozici lyžařská škola.

K nejbližší autobusové zastávce dojdete za 5 minut. Na místě je možné zdarma parkovat.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmány Pod Javorem:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Lyžování Lyžařská škola, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Lázně a wellness, Masáže, Kulečník, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Pronájem kol, Noční klub/DJ, Kadeřnictví/Kosmetika, Obchod se suvenýry, Bankomat, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Pod Javorem

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Pod Javorem