Apartmany Regata, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Tyto velké apartmány s plně vybaveným kuchyňským koutem a balkónem se nachází 500 metrů od centra Pece pod Sněžkou. Soukromé parkoviště je k dispozici zdarma.

Apartmány Regata se nachází na úpatí Sněžky, nejvyšší hory v Krkonoších. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, TV se satelitním příjmem a pohodlná křesla.

Možnost snídaně a polopenze. Podává se v hotelu Horizont, který se nachází 500 metrů od apartmánů. Tam máte také volný vstup do bazénu, vířivky, sauny a fitness centra.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmany Regata:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Stolní tenis, Cyklistika, Jízda na koni, Squash, Krytý bazén, Pronájem kol, Recepce 24 hodin denně, Směnárna, Automat (nápoje), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Pokoj pro alergiky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmany Regata

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmany Regata