Apartmány Zelený potok, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Apartmány Zelený Potok se nacházejí 200 metrů od centra Pece pod Sněžkou, pouhých 150 metrů od centrální sjezdovky Javor a 2 km od Sněžky. Zdarma je zde k dispozici vířivka a infračervená sauna, stejně jako Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Moderní apartmány mají výhled do okolní krajiny a jejich součástí je kompletně vybavená kuchyň a jídelní kout, kde nechybí ani dětská židlička. Nábytek je bílý nebo dřevěný se světle zelenými doplňky, prostředí ještě zútulní pokojové rostliny. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu se sprchou. Počítat můžete také s LCD TV a dokovací stanicí pro iPod.

Během letních dní mohou hosté využívat grilovací zařízení a posezení v zahradě. Přibližně 500 metrů od apartmánů lze navštívit bowlingovou dráhu, sáňkařskou dráhu a opičí lanový park.

Pouhých 200 metrů od apartmánů Zelený Potok najdete několik stravovacích zařízení. Na autobusové nádraží a do obchodu s potravinami je to přibližně 400 metrů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmány Zelený potok:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Dětské hřiště, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Úschova zavazadel, Služba praní, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Zelený potok

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Zelený potok