Apartments Javor, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Apartments Javor se nachází 50 metrů od sjezdovek a 500 metrů od centra Pece pod Sněžkou a nabízí bezprostřední přístup ke sjezdovkám, bezplatné Wi-Fi a lyžárnu.

Každý apartmán je vybavený posezením a satelitní TV s plochou obrazovkou a má kuchyň s myčkou a vlastní koupelnu.

Restaurace se nachází 20 metrů od hotelu a další restaurace a obchody najdete v centru města.

Autobusová zastávka je 5 minut chůze od apartmánů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartments Javor:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Fitness centrum, Lyžování, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Jízda na koni, Večerní zábavní program, Pronájem kol, Noční klub/DJ, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Prostor pro kuřáky, Parkování Veřejné parkování je možné za 2 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není možná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartments Javor

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartments Javor