Bouda Na Lučinách, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Bouda Na Lučinách se nachází v Peci pod Sněžkou, u horní stanice na svahu Mulda. Přímo ze svahu se dostanete k ubytování. Nabízí bezplatné zapůjčení jízdních kol a pokoje s výhledem na hory. V celém objektu je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Bouda Na Lučinách má vlastní restauraci, která podává italská jídla. Pro hosty je připravená snídaně.

Hosté si mohou zahrát kulečník a stolní fotbal. K dispozici je také dětské hřiště.

Park Relax se nachází 4 km od ubytování. Sněžka se tyčí 10 km od ubytování. Autobusová zastávka Pec pod Sněžkou je vzdálená 4 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Bouda Na Lučinách:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Kulečník, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Jízdní kola (zdarma), Jídlo a pití Restaurace, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Veřejné parkování je možné za 4 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná). Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Bouda Na Lučinách

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Bouda Na Lučinách